Akvaprints

« 2 of 2 »

Hidro-imersijas 3D drukāšana — dekoratīva aizsargpārklājuma uzklāšanas tehnoloģija ir unikāla uz dažādām virsmām: sakausējumi, plastmasa, metāli, koks, stikls, keramika, kompozītmateriāli u.c. Citi šīs tehnoloģijas nosaukumi ir: akvadrukāšana; akvaprints; hidrogrāfija; ūdens 3D druka; Water Transfer Printing.

Imersijas tehnoloģiskais process bija izgudrots Japānā 80. gadu sākumā un ātri atradis plašu izmantošanu dažādās rūpniecības nozarēs, ka arī automašīnas tuningā. Pašlaik šī tehnoloģija pazīstama kā leģendāra un tiek izmantota apdarei lidmašīnām, jahtām, mašīnām, datoriem un militārās munīcijaj.

Dekoratīvs pārklājums, ko drukājat, izmantojot imersiju iztur mazgāšanu zem augsta spiediena, temperatūras (no -45°C līdz +150°C), vibrācijas iedarbību, jūras ūdens un ultravioletā starojumu, un citias agresīvās vides. Seguma kvalitāte atbilst normām un prasībām, esošiem auto, avio, kuģubūves un militāras rūpniecībās.

Daudzveidīgs dizains ļauj izveidot faktūru, apstrādajot virsmu ar ekskluzīvu un individuālu zimējumu. Pēc īsā laika posmā šī tehnoloģija ir kļuvusi populāra un cilvēkiem, kuri vēlas mainīt apkārtējo lietas izskātu, tas ir «svaigs» un unikāls risinājums.

Imersijas drukāšanas tehnoloģijai ir plašs spektrs: automobīļu tunings un stailings; sadzīves, biroja tehnikas un virsmu apdare mājas interjerā.
Pirmkārt, šī tehnoloģija interesē moto un auto tehnikas īpašniekiem, kuriem tieši, imersijas drukas izmantošana ir vislabākā iespēja mainīt savu auto gan ārpusē, gan no iekšpuses: tai skaitā vadības panelis, stūre un citas interjera detaļas.

Tādējādi var padarīt savu auto vai motociklu spožu un neaizmirstamu, turklāt cena nav tik lielā salidzinājumā ar transporta tuningu, kur tik piemērotas citas tehnoloģijas.
Otra svarīgā sadaļa, kur piemērojamā imersijas 3D drukāšana — tas ir mēbeles un citas mājokļa interjera detaļas.

Šī tehnoloģija ļauj veidot mēbeles dizajnu pēc jūsu prāta. Šāds paņēmiens ir ļoti skaists un vienlaikus lēts variants. Īstās egles koka izmantošanas vietā var izdarīt tādu pašu tēlu, izmantojot šo drukāšanas veidu. Jūs viegli varēsiet skaisti noformēt savu dzīvokli, ar nelielām izmaksam. Ir jāatzīmē, ka šis paņēmiens paredz iespēju veidot pilnīgi jebkuras (pēc paša ieskatiem) fakturas un krāsas.

Imersijas drukāšana ur piemērota Jums arī tādā gadījumā, ja Jūs vēlāties noslēgt savu interjeru ar sarkankoku, un arī tad, kad Jūs dodat priekšroku «riekstām», «alumīnijam» vai jebkādām citām tonējumām un krāsām.

Šobrīd ļoti populārs tunings dažādām tehnikas vienībām. Piemēram, portatīvie datori un citas elektroniskas ierīces.

Pieņemiet lēmumu un izmantojiet šo tehnoloģiju. Izmantojot imersijas drukāšanu var izveidot interesantus, tikpat sīksti un ilgmūžīgus dekoratīvus pārklājumus, kas ļauj paveikt jebkuru aprīkojumu skaistāku un pievilcīgāku.

Lai veiktu imersijas 3D drukāšana patiešām augstā līmenī, labākais risinājums būtu vērsties pie profesionāļiem. Jo, lai izveidotu pilnīgas attēlus nevar iztikt bez darba pieredzes, kuru nepieciešams izmantojot mūsdienu tehnoloģijas.

Drukas tehnoloģiskais process sastāv no sekojošiem etapiem:

  • Izstrādājuma virsmas sagatavošana
  • Grunts-seguma uzklāšana un krāsošana
  • Sagatavošana iespiešanai
  • Hidrogrāfiskā drukāšana
  • Virsmu mazgāšana un žāvēšana
  • Lakas aizsargklājuma uzklāšana
  • Infrasarkanā žāvēšana

Kāpēc Akvaprints, nevis vinila plēve?

  • Pirmkārt, tā panes visu ar minimālo cenu starpību.
  • Otrkārt, individuālas krāsas un faktūras.
  • Treškārt, var parklāt jebkuras sarežģītības detaļas, ko nevar ar parasto plēvi.

AKVAPRINTS – TAS NAV PLĒVE! Tā ir KRĀSOŠANAS tehnoloģija!