Skaņas izolācija

Daudzās skaņas mums apkārt veido savdabīgu apkārtējās pasaules simfoniju. Tajā pašā laikā, ne jau visas no tām ir tīkamas cilvēka ausij. Ne mazums diskomforta mūsdienu pilsētniekiem sagādā tā sauktais tehnoloģiskais troksnis, piemēram, nav patīkama braucošas automašīnas skaņa. Kā tikt galā ar šo problēmu, saglabājot savas nervu šūnas? Labākā metode cīņā ar troksni, kuru rada braucoša automašīna, būs skaņas izolācija.

Skaņas izolācijas ierīkošana var ievērojami samazināt trokšņa līmeni Jūsu automašīnā. Turklāt, vairs nav dzirdams troksnis, kuru rada lietus, grants, riepas, ūdens un vairums citu skaņu ārpus Jūsu automašīnas. Tā rezultātā Jūs vairs nejutīsieties tik noguris un salauzts pēc brauciena automašīnā, jo, kā zināms, liekais troksnis ļoti nogurdina. Pateicoties skaņas izolācijai mazināsies Jūsu kondicioniera slodze, tātad klimats Jūsu automašīnā kļūs labāks. Tāpat pēc labas skaņas izolācijas uzstādīšanas Jūsu automašīna ātrāk uzsils un lēnāk atdzisīs, kas ieekonomēs degvielu – Jūsu dzinēja resursu, un, tātad, Jūsu naudu. Uzstādot skaņas izolāciju, Jūs pamanīsiet, ka ir būtiski uzlabojusies audio sistēmu skaņas kvalitāte, ievērojami samazinājušies dažāda veida skaņu izkropļojumi, kā arī izzudīs paneļu čīkstēšana un grabēšana.

Tāpat paaugstināsies virsbūves izturība pret koroziju no salona puses, palielināsies virsbūves stingrība un gaitas vienmērīgums. Braucot ar lielu ātrumu, var sarunāties ar līdzbraucējiem, nepaaugstinot balsi, vai ne visai skaļi klausīties mūziku. Uzstādiet skaņas izolāciju un Jūs uzreiz sajutīsiet, kā uzlabojas kopējais emocionālais un fiziskais fons, pazūd aizkaitināmība un satraukums.

Mēs piedāvājam divas standarta skaņas izolācijas pakas:
• Skaņas izolācija „Comfort Standart”
• Skaņas izolācija „Comfort Premium”

“Comfort Standart” paka.

Ja Jūs automašīnu pārsvarā izmantojat pilsētā, tad šī paka ir tieši priekš Jums. Tā atrisina mūsdienu vidējās klases automašīnas pamatproblēmas. Šajā pakā mēs apstrādājam bagāžnieku līdz aizmugurējiem sēdekļiem, ieskaitot aizmugurējos spārnus, visas durvis, pārsegu, kā arī priekšējās arkas. Izvēloties to, Jūs uzlabosiet akustikas skaņu, novērsīsiet durvju apšuvuma grabēšanu un būtiski samazināsiet riepu troksni. Ritošā daļa kļūs “mīkstāka” un komfortablāka. “Comfort Standart” pakā materiāli tiek ieklāti tikai tur, kur Jūs tik tiešām sajutīsiet no viņiem labumu pilsētas apstākļos.

Opel Signum

Skoda Octavia

„Comfort Premium” paka, atskaits

Passat B7 pārsega skaņas izolāciju veic, izmantojot pārsega metāla vibroizolācijas metodi sasniedzamā platībā, pārsegu mēs iepriekš attaukojam, lai ieklātu siltuma izolāciju no kreisās iebūvētā siltinātāja puses.Passat B7 griestu skaņas izolācija sākas ar uzmanīgu griestu apšuvuma izjaukšanu. Šajā posmā strādā pieredzējis meistars ar tīriem cimdiem un ļoti uzmanīgi, jo griesti jebkurā automašīnā ir ļoti delikāta lieta.Pēc tam, kad ir noņemta iebūvētā skaņas izolācija, mēs attaukojam jumtu un gatavojamies tā vibroizolācijai ar vibrāciju slāpētāju.Jumta vibrāciju slāpēšanai tiek izmantots vieglais Comfort D3, tā īpatnējais biezums sastāda 3 mm, bet svars ne vairāk kā 1,500 gramu uz loksni.Biezs slānis blīva šķiedras skaņas absorbētāja Helton ar ūdens noturīgu pārklājumu noklāj visu jumta platību un pienācīgi cīnās ar gaisa troksni.Passat B7 durvju skaņas izolāciju veic paralēli darbam ar griestiem un pārsegu. Durvju apšuvuma un durvju aizsega demontāža sniedz iespēju piekļūt durvju iekšējai daļai, kuru mēs pirmām kārtām attaukojam. Pievērsiet uzmanību iebūvētajai vibroizolācijai.Vieglais trīs milimetru Comfort D3 tiek ieklāts uz durvju ārējā metāla.Skaņas izolācija, izmantojot montāžas mastiku bez līmes slāņa Comfort Start, kas ir 6 milimetrus bieza, kalpo kā papildus barjera skaņas viļņiem, kas iekļūst no ārpuses.Durvju karkasam arī ir nepieciešama vibroizolācija un mēs to veicam ar to pašu vieglo Comfort Dark.Pēdējais skaņas absorbējošais materiāla slānis Lock kalpo kā pēdējais šķērslis skaņas viļņiem, kas klejo durvju iekšienē.Grīdas, bagāžnieka un riteņa arku skaņas izolācija sākas tikai pēc tam, kad ir veikti visi nepieciešamie ar griestiem, pārsegu un durvīm saistīti darbi.Atbrīvojam salonu no visa, kas varētu mums traucēt. Izņemam sēdekļus, apšuvumu, uzliktņus un paklājus. Pirms darbu uzsākšanas apskatam automašīnas apakšu un attaukojam to.Automašīnas apakšas vibroizolācijai salona grīdā un riteņu arkās mēs izmantojam vibrāciju slāpētāju Comfort Loker.Skats no bagāžnieka. Mēs veicam savu darbu ar kvalitatīviem Premium klases materiāliem un darām to pienācīgi, neatkarīgi no automašīnas.Comfort Lock skaņas absorbējošais slānis tiek ieklāts visā automašīnas apakšas platībā.Neaizmirstam arī par platajiem aizmugurējiem spārniem un slēptajiem aizmugurējo arku dobumiem. Apstrādājam visas aizsniedzamās metāla daļas.Skaņas izolācija automašīnā Volkswagen Passat ar virsbūvi B7 ir pabeigta.
Automašīnā ir ieklāti 55 kilogrami visaktuālākā un kvalitatīvākā materiāla. Tagad katra apstrādātā detaļa absorbēs skaņu, kas plūdīs caur to, lai sniegtu komfortu autovadītājam un līdzbraucējiem. Materiāli, kurus izmantojam, nedeg un nepūst, tiem ir visi nepieciešamie sertifikāti. Tas nozīmē, ka varēsiet baudīt komfortu daudzu gadu garumā, neatkarīgi no gadalaika un āra temperatūras.